O mnie

O mnie

3

Poznajmy się

mgr Ula Różalska - dietetyk

Zdrowie i dieta od zawsze stanowiły bardzo ważną część mojego życia. W pewnym momencie stały się tak ważne, że postanowiłam dietetyce oddać się zawodowo.

Jestem dietetykiem z zamiłowania oraz wykształcenia. Praca z pacjentem i możliwość pomocy w uzyskaniu wymarzonej sylwetki czy poprawie samopoczucia daje mi ogromną satysfakcję. Prawidłowe zbilansowanie diety oraz edukację żywieniową moich pacjentów stawiam w swojej pracy jako cel nadrzędny.

Dzięki temu, że sama jestem mamą trójki dzieci potrafię lepiej zrozumieć potrzeby kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz wracających do swojej formy sprzed ciąży. Wiem też z jakimi problemami dietetycznymi zmagają się rodzice dzieci i młodzieży. Szczególnie w pracy z dziećmi istotne jest pragmatyczne podejście tak, aby teoria żywienia nie rozmijała się z praktyką i preferencjami najmłodszych członków rodziny.

Wiedza

Wykształcenie i certyfikaty

Jestem dietetykiem klinicznym, absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na kierunku Dietetyka pisząc kolejno prace nt. diety wegańskiej oraz nt. wspierania dietą funkcji poznawczych u osób starszych.

Dietetyka jest dziedziną nauki, która dynamicznie się rozwija. Praca dietetyka wymaga więc ode mnie ciągłego uzupełniania i aktualizowania wiedzy. Szalenie mnie to cieszy, ponieważ moja praca to moja pasja! Regularnie uczestniczę więc w szkoleniach, kursach, wykładach oraz konferencjach z zakresu dietetyki i żywienia.

Opinie

Sprawdź jakie mam opinie